زیبایی صورت

پوست صورت یکی از قسمت‌های آسیب پذیر و بسیار لطیف بدن است که توجه به سلامت و بهداشت آن حائز اهمیت است. از بین رفتن جوانی با افتادگی پوست و شل شدن عضلات و چروک شدن صورت نمایان می‌شود. افتادگی پوست به عوامل متعددی از جمله پیری، ژنتیک، استرس، عوامل محیطی، مصرف دخانیات و مصرف غذاهای نامناسب بستگی دارد. یکی از نشانه های پیری، کاهش حجم صورت و سایر بافتهای بدن است. با افزایش سن چربی هایی در قسمت های مختلف بدن تحلیل میرود و باعث استخوانی شدن ظاهر فرد و افزایش عمق خطوط و چین و چروک می‌شود. روش‌های مختلفی از جمله لیفت صورت، تزریق چربی، تزریق فیلر، تزریق بوتاکس وجود دارد. برای انتخاب یکی از روش‌های جوان سازی پوست بهتر است با دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک مشورت کنید.

لیفت صورت

لیفت صورت(Face Lift) یا کشیدن پوست صورت یکی از روش‌های موثر جوان‌سازی پوست است. با بالا رفتن سن و پیر شدن، شل شدن و افتادگی پوست روندی غیرقابل‌ کنترل است. در پروسه پیر شدن فقط پوست صورت دچار افتادگی و پیری نمی‌شود بلکه عضلات هم درگیر می‌شوند. هدف اصلی از لیفت صورت بالا کشیدن بافت و عضلات شل و آویزان صورت، مخالف جهت افتادگی است. با روش‌های جدید پزشکی روش‌های مختلف لیفت صورت که برخی از آن‌ها بدون درد و خونریزی هم هستند می‌توان پیری پوست را به تأخیر انداخت برای مطالعه بیشتر بر روی لینک کلیک کنید. 

بهترین جراح لیفت ابرو در تهران


تزریق چربی

تزریق چربی یکی از ایمن‌ترین روش‌ها برای جوان‌سازی و حجیم‌تر کردن پوست صورت بشمار می‌رود. تزریق چربی به روشی گفته می‌شود که چربی را از نواحی که انباشته شده مانند قسمت بیرونی ران می‌گیرند و آن را در قسمت‌هایی از بدن(افتادگی‌های پوستی، چین و چروک صورت، خط اخم) که حجم پایینی دارند، تزریق می‌کنند. تزریق چربی برای پرکردن بافت‌های از بین رفته ناشی از پیری، کاربرد دارد. برای مطالعه بیشتر در مورد تزریق چربی کلیک کنید.

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه در تهران

 

تزریق فیلر( تزریق ژل)

تزریق فیلر یکی از موثر ترین روش‌ها برای جوان‌سازی و برجسته کردن قسمتی از پوست صورت است. مهم‌ترین کاربرد فیلر در پوست، افزایش حجم صورت، کاهش چین وچروک و چال‌های عمیق از جمله خط خنده، خطوط ناحیه اخم و پیشانی، چین‌های اطراف چشم، تزریق گونه برای خانم‌هایی که صورت لاغر دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین فیلر برای افزایش حجم لب و اصلاح زخم‌های عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد. محبوب‌ترین ژل تزریقی اسید هیالورونیک که خواص دیگری به جز شکل دهی دارد.در واقع ان ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان‌کننده مفاصل بدن فعالیت می‌کند. تزریق ژل انواع و کاربرد‌های زیادی در علوم مختلف پزشکی دارد برای کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

 

تزریق بوتاکس

بوتاکس روشی متداول برای از بین بردن چین و چروک صورت است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.که برخلاف بقیه روش‌ها عضلات صورت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.  بوتاکس از طریق تزریق وارد بدن شده و عضلات مربوطه را فلج کرده و یا از حرکت آن‌ها می‌کاهد. تا مدت زمان خاصی از صافی و زیبایی پوست خود لذت ببرید. بهتر است برای استفاده از این دارو باید به بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران مراجعه کنید تا از  خدمات تزریق بوتاکس با شرایط مطمئن و هزینه مناسب برخوردار شوید.

 

بهترین دکتر بوتاکس در تهران