لیپوی ران

لیپوی ران، یکی از رایج‌ترین مناطق لیپوساکشن است. در این عمل چربی‌های ناخواسته را از زانو تا ناحیه کشاله ران از بین می‌برد. این روش برای از بین بردن افتادگی و شلی پوست ران که روی زانو می افتد و احساس بسیار ناخوشایندی دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین در این عمل با از بین بردن چربی اضافه از ران‌های داخلی، فضای بین پاها شکل می‌گیرد و باعث می‌شود پاهای شما صاف‌تر و حتی یکپارچه بنظر برسد. از جمله عواملی که در چاق شدن ران‌ها تأثیر دارد، مورد اول ژنتیک و سابقه خانوادگی که باعث می¬شود ران¬ها در دوران بلوغ به طرز قابل توجهی چاق شوند. مورد دوم بارداری ارتباط دارد که مقدار زیادی چربی در ناحیه رانها جمع شده و باعث ایجاد ظاهری نامطلوب می¬شود. لیپوی ران سخت‌ترین ناحیه برای انجام لیپوساکشن است زیرا آناتومی ران پیچیده و دستکاری آن دشوار است.

لیپوی ران که یکی از روشهای رایج لیپوساکشن و اصلاخ فاصله بین پاها

 

هزینه لیپوی ران

 هزینه لیپوماتیک رانها هم برای هر بیمار براساس شرایط خاصی تعیین می شود. 

نحوه جراحی لیپوی ران

این روش بدون جراحی و همچنین از بیهوشی عمومی استفاده نمی‌شود و نیازی به استفاده از سوزن و بخیه زدن نیست. میزان آسیب دیدگی و کبودی در منطقه تحت درمان، نسبت به بقیه روش‌های حذف چربی کمتر است. 

لیپوی ران

مراقبت‌ها بعد از لیپوی ران

بعد از انجام این جراحی ناحیه‌ی ساکشن شده با پمادها‌ی مخصوص مالش داده شده و گن مخصوص پوشیده می‌شود. دوره‌ی نقاهت می‌تواند با ماساز و خروج خونابه کوتاه شود. 

گن مخصوص بعد از عمل لیپوی ران

 

مدت زمان عمل جراحی:

3 تا 4 ساعت

دوره‌ی نقاهت:

4 تا 5 روز

مدت زمان لازم برای بهبود تورم و مشاهده‌ی نهایی نتیجه‌ی عمل:

4 تا 5 ماه