لیپوی بازو

لیپوماتیک بازو یکی از شیوه‌های پیکرتراشی می‌باشد که تاثیر زیادی در تناسب اندام بالا تنه فرد دارد. این روش برای افرادی که پوست الاستیسیته دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. در لیپوی بازو بعد از تخلیه چربی‌های اضافه ، پوست بدون افتادگی و شل شدگی، به حالت نرمال و طبیعی خود برگردد. در صورتی که پوست فرد الاستیسیته ضعیفی داشته باشد بعد از برداشتن چربی افتادگی بافت بیشتر مشخص می‌شود. در مواردی که فرد دارای بازوهایی افتاده و بزرگ است و با تمرینات ورزشی نمیتواند به تناسب اندام و کاهش چربی در این ناحیه برسد، کاندیدای مناسب برای لیپوی بازو هستند. جراح متخصص با بررسی نوع چربی، سایز بازو، میزان افتادگی و سایر خصوصیات، مقدار حجم چربی که باید استخراج شود را تخمین می‌زند.

لیپوساکشن همچنین می‌تواند به عنوان یک مکمل برای از بین بردن چربی در یک روش براکیوپلاستی استاندارد مورد استفاده قرار گیرد.
نحوه انجام لیپوی بازو
در این روش برای کاهش درد بی‌حسی موضعی تزریق می‌شود. سپس برای وارد کردن لوله کانولا ابتدا برش‌هایی در ناحیه بازو ایجاد می‌شود و بدون هیچگونه آسیبی به ماهیچه چربی‌های اضافه در ناحیه بازو ساکشن می‌شود.
لیپوی بازو قدرت لیفت بالایی دارد و بعد از انجام این عمل نه تنها چربی‌های اضافه بازو خارج می‌شود بلکه باعث سفت و جمع شدن پوست بازو می‌شود و بافت پوست جوان‌تر به نظر می‌رسد.

 

هزینه لیپوی بازو

هزینه لیپوی بازو از مواردی می‌باشد که فرد قبل از تصمیم‌ به جراحی به آن می‌پردازد. هزینه لیپوی ران برای هر فرد بستگی به میزان چربی و موارد دیگر دارد که با معاینه و بررسی‌های جراح متخصص مشخص می‌شود.

 

مدت زمان عمل جراحی:

1 ساعت

دوره‌ی نقاهت:

2 تا 3 روز

مدت زمان لازم برای بهبود تورم و مشاهده‌ی نهایی نتیجه‌ی عمل:

2 تا 3 ماه