لیپوی شکم و پهلو

لیپوی(لیپوماتیک) شکم و پهلو یکی از روش‌های پیکرتراشی برای حذف چربی اضافه و کوچک کردن شکم و پهلو به منظور تناسب اندام در فرد استفاده می‌شود که می‌تواند بدون آسیب زدن به پوست نتیجه بهتری بر جای گذارد. در این روش در یک جلسه حجم بسیاری از چربی‌های اضافه از بدن جدا شده و خارج می‌شود. دراین روش ناحیه مورد نظر لاغر نمی‌شود بلکه باعث کاهش مقدار چربی می‌شود. در نتایج حاصل از عمل لیپوی شکم و پهلو قابلیت ارتجاعی پوست و از همه مهم‌تر مقدار حجم پوست شل و آویزان نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. از مزایای لیپوی شکم و پهلو  کمتر شدن درد، التهاب و ورم بعد از عمل برای بیمار است. همچنین از دیگر مزایای این عمل، چربی‌های خارج شده از بدن می‌تواند در صورت لزوم و با صلاح دید جراح متخصص در سایر نواحی بدن تزریق شود. برای آشنایی بیشتر در این زمینه روی تزریق چربی کلیک کنید. 

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

هزینه لیپوی شکم و پهلو

هزینه لیپوی شکم و پهلو از مواردی می‌باشد که فرد قبل از تصمیم‌ به جراحی به آن می‌پردازد. هزینه لیپوی شکم و پهلو برای هر فرد بستگی به میزان چربی و موارد دیگر دارد که با معاینه و بررسی‌های جراح متخصص مشخص می‌شود.

لیپوی شکم و پهلو

 

عمل لیپوی پهلو و شکم

در لیپوی پهلو و شکم ابتدا با تزریق بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بعد از بی‌حسی، لوله باریک کانولا را برای حذف چربی‌های پهلو و شکم وارد بدن می‌کنند. سپس کانولای متصل به دستگاه مکنده لیپوساکشن، با ایجاد لرزش‌هایی در بافت چربی مقاوم باعث سست شدن چربی‌ها می‌شود. در نهایت قطعات چربی ذوب شده از بدن مکیده شده و خارج می‌شود.

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

مدت زمان عمل جراحی:

2 تا 3 ساعت

دوره‌ی نقاهت:

4 تا 5 روز

مدت زمان لازم برای بهبود تورم و مشاهده‌ی نهایی نتیجه‌ی عمل:

2 تا 3 ماه بعد از جراحی

 

توضیحات بعد از جراحی زیبایی در لینک لیپوساکشن به طور کامل توضیح داده شده است.