زیبایی سینه

برای خانم‌ها داشتن سینه زیبا یک آرزوست و این قضیه با تصویری که از خود دارند رابطه تنگاتنگی دارد. بیشتر بانوانی که از شکل و یا سایز سینه‌های خود ناراضی هستند از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند. زیبا بودن سینه در سفت و محکم بودن آن است. شلی یا افتادگی سینه(پتوز) با بالا رفتن سن، حاملگی‌های متعدد، شیردهی، کاهش وزن و بد شکلی‌های تکاملی به وجود می‌آید. از رایج‌ترین اعمال جراحی زیبایی سینه برای زنان می‌توان پروتزپکسی، پروتز سینه، ماموپلاستی و ماستوپکسی را نام برد. همچنین شایع‌ترین عمل سینه در مردان ژنیکوماستی است، که در ادامه به آن می‌پردازیم. درصورتی که به فکر جراحی پلاستیک سینه هستید، محل‌های عمومی جای مناسبی برای کسب اطلاعات نیست. مشاوره با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک بهترین گزینه برای پاسخ دادن به سوالاتتان است. بهتر است قبل انتخاب جراح لینک بهترین جراح ماموپلاستی در تهران را مطالعه فرمایید.

پروتزپکسی

در سال‌های اخیر عمل پروتزپکسی یا پروتز لیفت سینه به یکی از عمل‌های پرطرفدار تبدیل شده است. این عمل متشکل از دو جراحی لیفت سینه و پروتز است که با هدف بالا کشیدن هاله سینه و حجیم کردن پستان های کوچک و افتاده و شل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این جراحی برای زنانی که به مرور زمان و بر اثر زایمان و شیردهی و تغییرات هورمونی، سفتی و فرم سینه‌ی خود را از دست داده‌‌اند مناسب است. اگر بیمار از حجم سینه‌ها در سوتین راضی نباشد، استفاده از پروتز سینه الزامی است. ماستوپکسی در بیمارانی که سینه‌های شل و افتاده و حجم مناسب دارند، انجام می‌شود زیرا معمولا در جراحی لیفت سینه تا حدودی حجم سینه کوچکتر می‌شود. برای مطالعه درمورد پروتزپکسی کلیک کنید.

بهترین جراح سینه در تهران

پروتز سینه

یکی از روش‌های رایج جراحی زیبایی، فرم دهی و بازسازی سینه‌ها از طریق افزایش حجم آن است. دکتر دریانی از بهترین پروتزهایی که در حال حاضر در کشورهای آمریکا ،انگلیس و آلمان تولید می‌شوند و دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA ) هستند، استفاده می‌کند زیرا این پروتزها علاوه بر داشتن نتایج زیبا از ماندگاری بالایی نیز برخوردارند.
انتخاب نوع و اندازه و شکل پروتز به ساختار بدنی هر فرد بستگی دارد. دکتر امیر دریانی در مشاوره‌های قبل از جراحی به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع پروتز را براساس شکل، اندازه و آناتومی بدن فرد انتخاب کنید. در صفحه  انواع و نوع پروتزها  میتوانید در این مورد بیشتر مطالعه کنید.

 

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

 

ماموپلاستی

یکی از مهم‌ترین روش‌ها جهت اصلاح و یا ترمیم افتادگی سینه در زنان بشمار می‌رود. این عمل معمولا جهت زیبایی و کاهش سایز و تغییر فرم سینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلایل مختلفی از جمله بیماری، ژنتیک، بالارفتن وزن و بارداری باعث بروز این اختلال می‌شود. بزرگ بودن سینه علاوه بر نارضایتی شکل و اندازه، موجب مشکلات عدیده‌ای از جمله درد گردن، پشت و شانه، مشکلات تنفسی، کمر درد و التهاب، عفونت پوست، چین و سیاه شدن زیر پستان می‌شود. برای مطالعه بهترین کاندیدای ماموپلاستی برروی لینک زیر کلیک کنید. 

 

ماموپلاستی

برای مشاهده نمونه عمل‌های دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح ماموپلاستی در تهران برروی لینک کلیک کنید.

ماستوپکسی(Mastopexy)

لیفت سینه(Breast lift)، جراحی که برای تغییر شکل و خوش‌فرم کردن پستان‌های افتاده است. فوق تخصص جراحی پلاستیک با بالا کشیدن و سفت کردن بافت‌های اطراف آن، موجب تغییر شکل و جوانی پستان می‌شود. بارداری، تغییرات وزن، پیری و ژنتیک باعث می‌شوند پوست حالت سفتی همراه با انعطاف خود را از دست بدهد. کاندیدای مناسب برای لیفت سینه معمولا زنانی هستند که از افتادگی و آویزان شدن پستان‌هایشان ناراضی هستند و این باعث کاهش اعتماد به نفس آنها می‌شود. هدف از ماستوپکسی بزرگ کردن سینه نیست بلکه بالا کشیدن سینه و نوک آن، گردتر کردن پستان و کاهش اندازه آرئول(هاله اطراف نوک سینه) که به مرور زمان رشد می‌کند، است. اگر سینه‌هایتان کوچک است و یا پس از زایمان و در دوران شیردهی حجمی از آن کاهش یافته است، انجام عمل بزرگ کردن سینه(پروتز سینه) همراه با ماستوپکسی( که به این روش جراحی پروتزپکسی گفته می‌شود) می‌تواند به طور همزمان، سفتی و سایز آن‌ها را افزایش دهد. متخصصان انواع مختلفی از ماستوپکسی را برای انجام عمل پیشنهاد می‌کنند. 

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

 

ژنیکوماستی

ژنیکوماستی(gynecomastia)، رشد بیش از حد سینه‌ها در مردان که ممکن است در هر سنی اتفاق بیفتد. در واقع به جای رشد کردن چربی، غده در پستان بزرگ می‌شود. عوامل مهمی از جمله ژنتیک، تغییرات هورمونی، بیماری و استفاده از برخی داروها تأثیر دارد. ژنیکوماستی در هر دو طرف سینه اتفاق می‌افتد اما در برخی موارد فقط یک طرف سینه بزرگ می‌شود. تنها تفاوت بین ژنیکوماستی و سرطان پستان در مردان، همین است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی ژنیکوماستی  لینک زیر کلیک کنید.

ژنیکوماستی(gynecomastia)، رشد بیش از حد سینه‌ها در مردان