جراحی زیبایی

تناسب اندام مهم‌ترین عامل زیبایی می‌باشد. فردی که تناسب اندام دارد علاوه بر زیبایی، دارای اعتماد به نفس بالایی می‌باشد. یکی از مشکلات ناشی از زندگی مدرن افزایش وزن و بی‌تناسبی اندام است. 
جراحی زیبایی بدن، متشکل از تکنیک‌های مختلفی که توسط جراحان زیبایی برای تغییر شکل در قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طریق جراحی زیبایی بدن، بیماران می‌توانند به طور موثرتری چربی‌ها و پوست اضافی بدن خود را که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی‌دهد را از بین ببرند. علاوه بر این افرادی که وزن خود را کاهش داده‌اند و یا خانم‌هایی که زایمان کرده‌اند در ناحیه شکم , پهلو , بازو و ران دچار افتادگی یا شلی پوست می‌شوند. همچنین مبتلا شدن به بیماری‌هایی همچون سرطان باعث می‌شود فرد ناحیه‌ای از بدن خود از جمله سینه را از دست بدهد این امر باعث گوشه گیری و حتی افسردگی آنها می‌شود. بنابراین جراحی زیبایی بدن می‌تواند راه‌حل مناسبی برای این موارد باشد. انتخاب جراحی زیبایی باید با دقت و بررسی دقیق انجام شود. نتایج جراحی تقریبا دائمی هستند بنابراین مهم است که فرد در مورد تصمیمی که دارد مطمئن باشد بهتر است از یک فوق تخصص جراحی پلاستیک کمک بگیرد تا انگیزه درستی داشته باشد. 

انتخاب بهترین جراح از مهمترین فاکتورها قبل از انجام  جراحی زیبایی می‌باشد. لذا برای آگاهی بیشتر از نکات کلیدی در انتخاب جراح پلاستیک خوب به لینک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه فرمایید.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

دکتر امیر دریانی عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می‌باشند. ایشان در کارنامه کاری خود تعداد بسیاری جراحی زیبایی و پلاستیک موفق دارند جهت آشنایی بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ایشان می‌توانید به صفحه گالری تصاویر و هم چنین اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

بهترین جراح سینه در تهران


در ادامه انواع عمل زیبایی بدن ارائه شده توسط دکتر امیر دریانی شرح داده می شود:  

 

ماموپلاستی

یکی از مهم ترین روش‌ها جهت اصلاح و یا ترمیم افتادگی سینه در زنان بشمار می‌رود. این عمل معمولا جهت زیبایی و کاهش سایز و تغییر فرم سینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلایل مختلفی از جمله بیماری، ژنتیک، بالارفتن وزن و بارداری باعث بروز این اختلال می‌شود. بزرگ بودن سینه علاوه بر نارضایتی شکل و اندازه، موجب مشکلات عدیده‌ای از جمله درد گردن، پشت و شانه، مشکلات تنفسی، کمر درد و التهاب، عفونت پوست، چین و سیاه شدن زیر پستان می‌شود. برای مطالعه بهترین کاندیدای ماموپلاستی برروی لینک زیر کلیک کنید.

توجه داشته باشید: اولین گام مهم برای تصمیم گیری در مورد جراحی ماموپلاستی، انتخاب بهترین جراح ماموپلاستی در تهران است تا با استفاده از تجربه جراح، از وقوع خسارات و عوارض احتمالی بعد از جراحی جلوگیری کرد. در انتخاب بهترین جراح باید به فاکتورهایی مانند: تعداد عمل‌های موفقیت آمیز ، بررسی سوابق پژوهشی، میزان تجربه توجه کرد. برای مطالعه بیشتر در مورد ویژگی‌های بهترین جراح ماموپلاستی در تهران کلیک کنید.

 

لیفت سینه

لیفت سینه(Breast lift)، جراحی که برای تغییر شکل و خوش‌فرم کردن پستان‌های افتاده است. فوق تخصص جراحی پلاستیک با بالا کشیدن و سفت کردن بافت‌های اطراف آن، موجب تغییر شکل و جوانی پستان می‌شود. بارداری، تغییرات وزن، پیری و ژنتیک باعث می‌شوند پوست حالت سفتی همراه با انعطاف خود را از دست بدهد. کاندیدای مناسب برای لیفت سینه معمولا زنانی هستند که از افتادگی و آویزان شدن پستان‌هایشان ناراضی هستند و این باعث کاهش اعتماد به نفس آنها می‌شود. هدف از ماستوپکسی بزرگ کردن سینه نیست بلکه بالا کشیدن سینه و نوک آن، گردتر کردن پستان و کاهش اندازه آرئول(هاله اطراف نوک سینه) که به مرور زمان رشد می‌کند، است. متخصصان انواع مختلفی از ماستوپکسی را برای انجام عمل پیشنهاد می‌کنند. برای مطالعه بیشتر در مورد انواع لیفت سینه برروی لینک زیر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فوق تخصص جراحی پلاستیک برروی لینک کلیک کنید.

 


پروتز سینه 

یکی از روش‌های رایج جراحی زیبایی، فرم دهی و بازسازی سینه‌ها از طریق افزایش حجم آن است. دکتر امیر دریانی از بهترین پروتزهایی که در حال حاضر در کشورهای آمریکا ،انگلیس و آلمان تولید می شوند و دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA ) هستند، استفاده می کند زیرا این پروتزها علاوه بر داشتن نتایج زیبا از ماندگار بالایی نیز برخوردارند.
انتخاب نوع و اندازه و شکل پروتز به ساختار بدنی هر فرد بستگی دارد. دکتر امیر دریانی در مشاوره‌های قبل از جراحی به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع پروتز را براساس شکل، اندازه و آناتومی بدن فرد انتخاب کنید. برای مطالعه بیشتر در مورد انواع پروتزها به لینک کلیک کنید.

 


پروتزپکسی

در سال‌های اخیر عمل پروتزپکسی یا پروتز لیفت سینه به یکی از عمل‌های پرطرفدار تبدیل شده است. این عمل متشکل از دو جراحی لیفت سینه و پروتز است که با هدف بالا کشیدن هاله سینه و حجیم کردن پستان های کوچک و افتاده و شل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این جراحی برای زنانی که به مرور زمان و بر اثر زایمان و شیردهی و تغییرات هورمونی، سفتی و فرم سینه‌ی خود را از دست داده‌ اند مناسب است. اگر بیمار از حجم سینه‌ها در سوتین راضی نباشد، استفاده از پروتز سینه الزامی است. ماستوپکسی در بیمارانی که سینه‌های شل و افتاده و حجم مناسب دارند، انجام می‌شود زیرا معمولا در جراحی لیفت سینه تا حدودی حجم سینه کوچکتر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک پروتزپکسی کلیک کنید.

 

 

ژنیکوماستی

ژنیکوماستی، رشد بیش از حد سینه‌ها در مردان که ممکن است در هر سنی اتفاق بیفتد. در واقع به جای رشد کردن چربی، غده در پستان بزرگ می‌شود. عوامل مهمی از جمله ژنتیک، تغییرات هورمونی، بیماری و استفاده از برخی داروها تأثیر دارد. ژنیکوماستی در هر دو طرف سینه اتفاق می‌افتد اما در برخی موارد فقط یک طرف سینه بزرگ می‌شود. تنها تفاوت بین ژنیکوماستی و سرطان پستان در مردان، همین است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک ژنیکوماستی کلیک کنید.

 

 

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی (Abdominoplasty) یا تامی تاک (Tummy Tuck)یکی از شایع‌ترین جراحی پیکرتراشی برای اصلاح بدشکلی و کوچک کردن و زیبایی و پیکرتراشی شکم و پهلو است. ابدومینوپلاستی عمل پیکرتراشی شکم و پهلو  است که در آن با چربی‌ها و پوست اضافی شکم که حالت کشسانی خود را از دست داده، برداشته می‌شود و عضلات شکم سفت می‌شود. بدشکلی و نازیبایی‌های شکم به شکل برجستگی‌های نامتعارف شکم، شلی و افتادگی پوست شکم و وجود چین و چروک در پوست ظاهر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک ابدومینوپلاستی کلیک کنید.

توجه داشته باشید: اولین گام مهم برای تصمیم گیری در مورد جراحی زیبایی پیکرتراشی شکم و پهلو، انتخاب بهترین دکتر است تا با استفاده از تجربه فوق تخصص جراحی پلاستیک، از وقوع خسارات و عوارض احتمالی بعد از جراحی جلوگیری کرد. در انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی باید به فاکتورهای مانند: تعداد عمل‌های موفقیت آمیز ، بررسی سوابق پژوهشی، میزان تجربه، توجه کرد. 

 


لیپوساکشن

لیپوساکشن یک عمل پیکرتراشی جراحی پلاستیک زیبایی بشمار می‌رود و موثرترین روش برای چربی زدایی بدن و کاهش چاقی موضعی بدن است. لیپوساکشن فرایندی که به کمک ساکشن، چربی‌های اضافه از بدن خارج می‌شود و باعث ایجاد تناسب اندامی در فرد می‌شود. هدف اساسی لیپوساکشن کاهش وزن و درمان چاقی در فرد نیست بلکه حذف چربی برخی نقاط مختلف بدن که از طریق ورزش و رژیم به نتیجه نرسیده است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک لیپوساکشن کلیک کنید.

 

 

پیکرتراشی شکم و پهلو

لیپوی شکم و پهلو یکی از روش‌های پیکرتراشی شکم و پهلو برای حذف چربی اضافه و کوچک کردن شکم و پهلو به منظور تناسب اندام در فرد استفاده می‌شود که می‌تواند بدون آسیب زدن به پوست نتیجه بهتری بر جای گذارد. در روش پیکرتراشی در یک جلسه حجم بسیاری از چربی‌های اضافه از بدن جدا شده و خارج می‌شود. دراین روش ناحیه مورد نظر لاغر نمی‌شود بلکه باعث کاهش مقدار چربی می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک لیپوی شکم و پهلو کلیک کنید.

 

 


لیپوی ران 

روش لیپوی ران، یکی از شیوه‌های پیکرتراشی و یکی از رایج‌ترین مناطق لیپوساکشن است. در این عمل چربی‌های ناخواسته را از زانو تا ناحیه کشاله ران از بین می‌برد. این روش برای از بین بردن افتادگی و شلی پوست ران که روی زانو می افتد و احساس بسیار ناخوشایندی دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین در این عمل با از بین بردن چربی اضافه از ران‌های داخلی، فضای بین پاها شکل می‌گیرد و باعث می‌شود پاهای شما صاف‌تر و حتی یکپارچه بنظر برسد.

 

 

لیپوی بازو

لیپوماتیک بازو یکی از شیوه‌های پیکرتراشی می‌باشد که تاثیر زیادی در تناسب اندام بالا تنه فرد دارد. این روش برای افرادی که پوست الاستیسیته دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. در لیپوی بازو بعد از تخلیه چربی‌های اضافه ، پوست بدون افتادگی و شل شدگی، به حالت نرمال و طبیعی خود برگردد. در صورتی که پوست فرد الاستیسیته ضعیفی داشته باشد بعد از برداشتن چربی افتادگی بافت بیشتر مشخص می‌شود.

 نمونه کارهای جراحی بعد از پیکرتراشی بازو دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران نمونه کارهای جراحی قبل از پیکرتراشی بازو دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران


پروتز باسن

عمل پروتز باسن يا بزرگ کردن باسن يک عمل جراحي است که به منظور اصلاح بدشکلي و ناهنجاري‌هاي مادرزادي باسن‌ها يا ناحيه مفصل ران (ناحيه گلوتئال) انجام مي‌شود. عمل جراحي پروتز باسن به منظور سفت کردن و اصلاح شکل طبيعي باسن در افرادي که از شکل و حجم ناحيه باسن خود راضي نيستند، انجام می‌شود. بزرگ کردن باسن با جراحي براي افزودن حجم و شکل گرد باسن در افرادي که باسن صاف يا کوچک دارند، انجام مي‌شود. 

 

 

تزریق چربی

تزریق چربی(Moisture Injections) عمل پیوند چربی و یکی از ایمن‌ترین روش‌ها برای جوان‌سازی پوست بشمار می‌رود. یکی از دلایل پیری پوست کاهش حجم صورت وسایر بافت‌های بدن است. که همین مسئله باعث ایجاد چین و چروک در اندامهای مختلف بدن می‌شود. برای حجیم‌تر کردن بافت‌های از بین رفته بدن از تزریق ژل یا تزریق چربی استفاده می‌کنند.