تزریق فیلر(تزریق ژل)

تزریق فیلر(gel injections) یکی از موثر ترین روش‌ها برای جوان‌سازی و برجسته کردن قسمتی از پوست صورت است. مهم‌ترین کاربرد فیلر در پوست، افزایش حجم صورت، کاهش چین وچروک و چال‌های عمیق از جمله خط خنده، خطوط ناحیه اخم و پیشانی، چین‌های اطراف چشم، تزریق گونه برای خانم‌هایی که صورت لاغر دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین فیلر برای افزایش حجم لب و اصلاح زخم‌های عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این روش چروک‌های عمیق صورت را که روش‌های دیگر قادر به رفع آن‌ها نیستند را به صورت قطعی از بین می‌برد که این یک مزیت مهم تزریق فیلر است. 
محبوب‌ترین ژل تزریقی، اسید هیالورونیک است که خواص دیگری به جز شکل دهی دارد و به ندرت باعث بوجود آمدن واکنش در بدن می‌شود. در واقع این اسید به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان‌کننده مفاصل بدن فعالیت می‌کند. 

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

 

انتخاب ژل مناسب

هر ژلی مناسب به ناحیه خاصی است و کاربردهای متناسب به خودش را دارد. بهتر است برای انتخاب بهترین ژل و فیلر مناسب و برای داشتن بهترین نتیجه با دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک یک جلسه مشاوره جهت راهنمایی داشته باشید. 

تزریق فیلر(gel_injections)

 

 

تزریق ژل برای چه کسانی ممنوع است
  • زنان که در دوران شیردهی و بارداری هستند.
  • کسانی که مبتلا به دیابت هستند و انسولین مصرف می‌کنند.
  • افرادی که سابقه حمله قلبی، سکته مغزی و سابقه آسم و آلرژی دارند.
  • کسانی که داروی آسپیرین یا وارفارین مصرف می‌کنند.
  • کسانی که به علت بیماری قلبی داروهای مختلف مصرف می‌کنند.
تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

در مرحله اول، محلی را که قرار است تزریق انجام شود ضد عفونی کرده و در محیط کاملا استریل شده بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بیمار بعد از بی‌حسی، کاملا هوشیار بوده و دردی احساس نمی‌کند. پزشک متخصص مقدار معینی از ژل را توسط سرنگ مخصوص در نقطه مناسب تزریق می‌کند. ممکن است تغییرات بلافاصله بعد از تزریق مشاهده شود و احتمال ورم و کبودی موقتی وجود دارد که ظرف مدت چند روز رفع می‌شود.

تزریق فیلر( تزریق ژل)

مدت زمان عمل جراحی:

چند دقیقه

دوره‌ی نقاهت:

ندارد

مدت زمان لازم برای بهبود تورم و مشاهده‌ی نهایی نتیجه‌ی عمل:

۱ ماه بعد از جراحی

توضیحات بعد از جراحی زیبایی تزریق ژل:
  • احساس درد در ناحیه‌ی تزریق شده طبیعی است.
  • به منظور اصلاح و ترمیم، دو هفته بعد از تزریق به مطب دکتر امیر دریانی مراجعه کنید. 
  • آنتی بیوتیک‌های تجویز شده را رأس ساعت مصرف کنید.