شما زیبا هستید

با ما زیبا بمانید.

همین الان تماس بگیرید021-88856920
لیفت گردن

لیفت گردن(Neck Lift)، یکی از فرآیندهای مناسب برای تغییر شکل و زیبا سازی گردن به شمار می‌رود که افزایش سن و کاهش وزن باعث افتادگی و شلی عضلات گردن و ایجاد چین و چروک بر روی آن می‌شود. در این جراحی چربی‌های اضافه گردن و غبغب از بین می‌رود و عضلات گردن سفت می‌شود.

لیفت ابرو و پیشانی

برولیفت یا لیفت ابرو و پیشانی(Brow and Forehead Lift) یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست محسوب می‌شود. معمولا با بالا رفتن سن، پوست صورت دچار افتادگی و شلی عضلات می‌شود. در این جراحی افتادگی و چین و چروک‌های اطراف چشم، چین‌های افقی پیشانی، هم‌ چنین خط اخم از بین می‌رود.

لیفت صورت

لیفت صورت(Face Lift) یکی از روش‌های جوان‌تر كردن پوست است. افزایش سن، کاهش وزن و سوابق ارثی عواملی هستند که باعث شل شدن عضلات صورت و افزایش چین و چروک می‌شود. هدف اصلی این جراحی کشیدن عضلات صورت و فاشياهاي زير پوست، ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی در فرد است.

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک 
دکتر امیر دریانی

من امير دريانى هستم. در شهر تبريز متولد شدم. پس از دریافت ديپلم تجربى از سازمان ملى پرورش استعدادهاى درخشان تبريز در سال ١٣٧٧ ، به عنوان دانشجوى پزشكى عمومى وارد دانشگاه علوم پزشكى تبريز شده  در سال ١٣٨٤ با مدرك دكتراى پزشكى از این دانشگاه فارغ التحصيل شدم.

پس از پایان دوره پزشكى عمومى در سال ۱۳۸۴ عازم خدمت مقدس سربازى شدم . پس از اتمام سربازى در سال ١٣٨٦، به عنوان دستیار تخصص جراحى عمومى در دانشگاه علوم پزشكى  تبريز پذیرفته شدم .

در طول دوره تحصیل ، با توجه به علاقه اى كه به كارهاى پژوهشى داشتم با چاپ ده مقاله در ژورنال هاى معتبر  به عنوان محقق برتر دانشگاه انتخاب شدم و نهایتا  در سال ١٣٩٠، با قبولى در آزمون بورد تخصصى، به عنوان جراح عمومى از دانشگاه علوم پزشكى  تبريز فارغ التحصيل شدم.

پس از پایان دوره جراحی عمومى ،  مدت ١٨ ماه در منطقه محروم ويژه كليبر مشغول به خدمت بودم که مصادف با زلزله هولناك ورزقان بود.

 در سال ١٣٩٢ با اخذ پذيرش از دانشگاه ساپينزا رم جهت شركت در دوره فلوشيپ جراحى هاى ميكروواسكولار بازسازى انكوپلاستيك پستان عازم ايتاليا شدم. پس از بازگشت به ايران ، به مدت یکسال در بخش جراحى بيمارستان امام خمينى دانشگاه علوم پزشكى تهران مشغول به امور درمان و آموزش بودم.

پس از يك سال فعاليت تخصصى در زمينه جراحى انكوپلاستيك پستان وارد دوره فوق تخصصى جراحى پلاستيك دانشگاه شهيد بهشتى شدم.

برای من ، علاقه به پژوهش و ارائه راهكارهاى جديد انگيزه خوبى براى طی  مدارج علمى بود. با در نظر گرفتن ایده های جدیدی که دارم و طرحهای پژوهشی جدیدی که در حال کار بر روی آنها هستم  اميدوارم  بتوانم براى مردم عزيز ايران اسلامى مفيد واقع شوم.

background shape

جراحی های ما

خدمات و اعمال جراحی ارائه شده توسط کلینیک زیبایی دکتر دریانی

زیبایی بینی

جراح فوق تخصص بینی استخوانی، جراحی زیبایی بینی گوشتی، عمل بینی ترمیمی، اصلاح انحراف و عیوب بینی

بیشتر بخوانید
زیبایی صورت

جراحی زیبایی پلک ، لیفت گونه، لیفت ابرو، جوانسازی صورت، بزرگ کردن چانه با تزریق چربی – پروتز و…

بیشتر بخوانید
زیبایی سینه

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه ، تزریق چربی، لیفت سینه، کوچک کردن سینه، اصلاح عیوب و زیباسازی سینه

بیشتر بخوانید
زیبایی بدن

عمل جراحی زیبایی شکم و بدن با اصلاح شلی جداره شکم، ساکشن شکم – پهلو – پشت تنه – داخل و خارج ران، پروتز و تزریق چربی به باسن

بیشتر بخوانید
تزریق بوتاکس و فیلر

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس جهت رفع چین و چروک صورت، جوانسازی صورت با فیلرها (چربی و ژل اسیدهیالورونیک)

بیشتر بخوانید
پوست کشی و لیفت بعد از جراحی چاقی

برداشتن و حذف پوست‌های اضافه و شل بدن یکی از شایع‌ترین جراحی‌های زیبایی است. طی این جراحی، عضلات و پوست شکم جمع و سفت می‌شوند.

بیشتر بخوانید

شما زیبا هستید،

با ما زیبا بمانید.

background shape
ساعت شروع کار
  • شنبه16:00 - 19:00
  • دوشنبه16:00 - 19:00
  • چهارشنبه16:00 - 19:00
اطلاعات تماس
  • آدرستهران، جردن، پایین تر از پل میرداماد، سر سپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، طبقه اول واحد ۲
  • وقت دهى021-88884100
  • 021-88856920
  • مشاوره09380353525
  • ایمیلinfo@daryani.ir

یک قرار ملاقات رزرو کنید

تازه ها

آخرین اخبار و تازه ها

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران | لیفت صورت یا تزریق چربی!! 01 تیر 1400
بهترین دکتر تزریق چربی در تهران | لیفت صورت یا تزریق چربی!!

جراحی لیفت صورت می‌تواند افتادگی پوست و ماهیچه را برطرف ‌کند. میزان ترمیم پوست بعد از این عمل در مقایسه با تزریق چربی (یا تزریق ژل)، بیشتر و ماندگاری آن طولانی‌تر است. اما....

بیشتر بخوانید
بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران | پانیکولکتومی یا ابدومینوپلاستی!! 27 فروردین 1400
بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران | پانیکولکتومی یا ابدومینوپلاستی!!

هر دو روش ابدومینوپلاستی و پانیکولکتومی، جزو روش‌های تهاجمی جراحی زیبایی شکم هستند که توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی انجام می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت ابدومینوپلاستی برای حذف چربی و پوست اضافی و در صدد آن کوچک شدن شکم و ترمیم ماهیچه‌های شکم انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید
بهترین جراح لیفت صورت در تهران | مراقبت های بعد از جراحی لیفت صورت 22 فروردین 1400
بهترین جراح لیفت صورت در تهران | مراقبت های بعد از جراحی لیفت صورت

برای رسیدن به نتایج مطلوب جراحی، پس از انتخاب بهترین جراح لیفت صورت، رعایت صحیح مراقبت‌های بعد از جراحی نقش مهمی ایفا می‌کند. مراقبت‌های بعد از جراحی لیفت صورت تأثیر بسزایی در کاهش عوارض بعد از جراحی لیفتینگ و کاهش دوران نقاهت و در نتیجه در سرعت بخشیدن در روند بهبود دارد. 

بیشتر بخوانید